Menu
Sepetiniz

Sibel'in Çocuk Dünyası Blog RSS Feed

15 Eyl Mevsim Geçişlerinde Çocuklar Nasıl Giydirilmeli?
Sibel 0 11766
Mevsimler de Sıcaklık değişimleri çocukları nasıl etkiliyor? Yazın ince, kışın kalın giydirerek çocukların hasta olmasını nasıl önleyebiliriz. Mevsim geçişlerinde, havanın bir anda soğuması ya da çok ısınması çocuğunuzu nasıl giydirmelisiniz? Çocuğunuzun hasta olmaması için anlık değişen havaya uygun hangi kıyafetleri tercih etmelisiniz? Bahar ayla..
01 Nis Sevdikleriniz İçin Bir Hediye
0 11323
Sevdiklerinize hediye alırken hediye seçiminin zorluğu herkesin malumudur. Sevdiklerinizi özel günlerde olsun mutlu etmek veya sadece sevginizi göstermek istediğinizde mükemmel bir hediye seçeneği olarak Sibel'in Çocuk dünyası çocuk giyim ürünlerini tercih edebilirsiniz. Erkek ve Kız çocuk olarak beğeniye hitap eden farklı model ve renk seçenekleri..
08 Şub Çocuk Kombinleri için Öneriler
Sibel 0 10493
Kardeş kombinleri yaratmak istiyorsanız eğlenceli desen detaylarına sahip klasik stilleri seçebilirsiniz. Aldığınız giysilerden çocuğunuzun çabucak bıkıp vazgeçmemesi için çok popüler parçaları tercih etmeyebilirsiniz, Özellikle biraz fazla eğlenceli desen detayları bulunan, çocuğunuz için özel parçalarla kombinler oluşturabilirsiniz. Basit bir siy..
07 Ara Günlük Kullanıma Uygun Çocuk Kıyafetleri Nelerdir?
Serdar 0 7976
Çocuk elbisesi seçmek anne ve babalar için bazen zor bir görev haline gelebilir. Kendi zevkiniz ve çocukların isteklerini ortak bir noktada buluşmak gerekir. Çocuklarınızın izledikleri çizgi film kahramanlarıyla bezeli bir çocuk tişörtü isterlerken ebeveynler kumaş kalitesi, yaş aralığı, yıkama özellikleri gibi farklı kriterler doğrultusunda seçim ..
05 Mar Çocuklara Kıyafet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Serap 0 5713
Çocuk elbiseleri model arasında seçim yaparken günlük giyilen ve özel günlerde tercih edilen kıyafetler arasında bir denge kurmaya çalışabilirsiniz. Bu tür bir kullanım ayrımı, ikisi için de kombin oluşturmanızı kolaylaştırabilir. Çocuğunuz kendi kendine giyinebildiğinde gündelik ve özel gün kombinler oluşturmak onun için de çok daha kolay hale gel..
01 Mar Organik çocuk Elbisesi neden tercih ediliyor?
sibel 0 3315
Organik bebek kıyafeti nasıl üretiliyor?Organik çocuk giyim ürünleri, tekstil endüstrisinin neden olduğu bazı sağlık sorunları ve olumsuz çevresel etkileri önlemek için üretilen daha temiz ve daha güvenli ürünlerdir. Organik tarım yönergelerine göre yetiştirilen organik pamuktan üretilir. Organik tarım, böcek ilaçları ve diğer kimyasal verim ilaçla..
15 Şub Sibelin Çocuk Dünyası Çocuk Giyim
sibel 0 2989
Sibel'in Çocuk Dünyası Çocuk GiyimSibel'in Çocuk Dünyası Çocuk Giyim firmamız, iki çalışan genç kadının; etraflarında çalışan annelerin çocukları için alışveriş yapmadaki sıkıntılarını görerek, sosyal medya  platformları üzerinden, tamamı yerli üretim olan 1.sınıf çocuk giyim ürünlerini pazarlamaları ile başlayan yolculuğumuzdur.Sibel'in Çocuk Düny..
30 Mar Çocuk kıyafetleri için beden ölçüleri
sibel 0 2856
Çocuk Kıyafetlerinde Vücut ölçülerini doğru şekilde almakÇocuklardan ölçü almak çok kolay, Çocuğunuz mümkün olduğunca hareketsiz kalması ve dik bir şekilde çıplak ayaklı durmalıdır. Mezura öçlümü ile başından tabanına kadar çocuğunuzun vücudu boyunca ölçü alınız. Mezura ölçü bandını her zaman çocuğunuzun vücuduna yakın tutun. Ölçüm yaptığınız uzunl..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .